.

5 Компјутери Пиштол Боја Тапан Кожата Подесување Копче w Carabiner Џез Тапани постави Алатка Клуч Клуч Гитара Додатоци

5 Компјутери Пиштол Боја Тапан Кожата Подесување Копче w Carabiner Џез Тапани постави Алатка Клуч Клуч Гитара Додатоци

1008.00
DEN 857.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


100% сосема нов и неискористени
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани
Боја : Пиштол Боја
Материјали : челик :
Клучот дупка големина (должина * ширина) : Околу 5.4 мм*5.4 mm
Пакет се вклучени :
5 x Тапан Копче
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата.

Главните карактеристики

Бренд Име:
QHX
Број На Модел На:
QHX-XDBCQ-2
Тип:
Другиот дел
Бои:
Пиштол боја
Тежина:
45g/piece
Материјал:
Челик