.

1Pc 2.4 GHz Допир Безжичен Глушец Глувци 2017 НОВИ Оптички Со USB Приемник За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Бизнис Канцеларијата на Глувчето

1Pc 2.4 GHz Допир Безжичен Глушец Глувци 2017 НОВИ Оптички Со USB Приемник За персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Бизнис Канцеларијата на Глувчето

631.68
DEN 442.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : АБС Боја : Црна и Бела Висок податоци мазнење стапка. 6-10 M работа од далечина. Таписерии изработка, мазна и висока прецизност капацитет да се движи. Гениј воведува својот најнов оптички глушец, која е наменета за двете канцеларија кластери и мобилни професионалци. Се Применува Оптичка Технологија. Примачот скриени во дното на глувчето. Елегантни и елегантен дизајн, симпатична изглед. Идеален лаптоп придружник за домашна употреба (office use. Лесно да се Инсталира, приклучок за USB приемник и да игра. Примена : Десктоп,Лаптоп,Лаптоп Тип : 2.4 Ghz Безжична,Допрете Безжичен глушец Интерфејс Тип : USB2.0
Спецификација за производ : Префрлете се во Сила : 60±15 GF Скролувајте тркала Сила : 80±20 GF Копчето за Јачина : 170±30 GF DPI : 1200 Switch Живот : 50 милиони Компатибилен со IBM/PC/НА/XT/386/486/PENTIUM Систем поддржува : DOS,WIN95/98/2000/ME/XP/NT Работен Напон : DC5±5% Работат на струјата : ≤100 MA Работна Температура : -45°C-50°C Влажност : ≤85%RH Интерфејс : USB2.0 Број на копчето : 3 Копчето Живот : 5 милиони пати Моќност : 2x AAA Батерија (Не се вклучени ) Големина : 13*5.7*1.7 cm/33.02"2.24"0.67" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Главните карактеристики

Тип:
2.4 Ghz Безжична
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
лак допре глувчето
DPI:
1200
Стил:
3D,Прст
Пакет:
No
Рака Ориентација:
Право
Број на Ролки:
Допрете Шари
Број на Копчиња:
3
Моќност Тип:
Батеријата
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Бруто тежина:
90g
Времето на пазарот:
Јуни-14