.

Принцезата слатка лолита чевли нови оригинални нога рака круг-пети дебели дното cos зајакот ушите платформа чевли pu8601

Принцезата слатка лолита чевли нови оригинални нога рака круг-пети дебели дното cos зајакот ушите платформа чевли pu8601

3008.64
DEN 2708.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 главната продавница,ако имате прашање за чевлите и чантата,ве молиме слободно контактирајте со нас постојат како што е подолу е линкот ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Овој објект е Прилагодено за 5-8days,ве молиме цел, со порака за вашата нога информации и боја подолу. Ние може да го направи НИ големина 5-11.5 дури и повеќе поголеми,цената ќе биде $5.6 плус од оригиналната цена од големината 8-10.5,и $14 плус од оригиналната цена од големината 11-11.5,и ќе биде $42 плус од оригиналната цена повеќе од големината 11.5,ви благодарам. Ова чевли се обичај само за вас,ние не прифаќаме враќање или надоместок, ако нема проблем за квалитетот,затоа што ние не можат да се продаваат на други,ве молиме проверете ја вашата големина внимателно се што можеме да направиме 100% удобни чевли за вас!

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пети Форма:
Круг Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Горниот Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Пета Тип:
Оптоварување
Сезоната:
Пролет/Есен
Бренд Име:
loliloli yoyo
Пета Висина:
5cm