.

Ново! PGM голф чевли женски модели Британски правец водоотпорен спортски чевли активност помине водоотпорен superfilm активност помине стапала

Ново! PGM голф чевли женски модели Британски правец водоотпорен спортски чевли активност помине водоотпорен superfilm активност помине стапала

3983.52
DEN 3386.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :

Главните карактеристики

Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
голф чевли
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Почетник
Број На Модел На:
zx081
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
PGM
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Spring2017
Insole Материјал:
ЕВА
Функција:
Дише,Водоотпорен