.

Професионална изработка common rail вбризгување на инјектор 095000-5511 одговараат за DENSO

Професионална изработка common rail вбризгување на инјектор 095000-5511 одговараат за DENSO

7128.00
DEN 5774.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
WY
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Должина:
25
Објектот Тежина:
0.73
Производителот Дел Број:
095000-5511
Другиот Дел Број:
095000-5511
Објектот Ширина:
14
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
7
Автомобил Производител:
Заменлив
Дел Број:
095000-5511