.

Брза испорака заеднички железнички резервни замена на дизел инјектор 095000-8010 за вбризгување на гориво

Брза испорака заеднички железнички резервни замена на дизел инјектор 095000-8010 за вбризгување на гориво

7128.00
DEN 5774.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Брза испорака заеднички железнички резервни замена на дизел инјектор 095000-8010 за вбризгување на гориво
Пакување & Испорака
Неутрален Пакување или WY Пакување
1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.
2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.
3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.
4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.
5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.
6. Не MOQ барање ,долго перформанси живот.
1. Марка : нема знак или печат тип на модел или печат WY бренд или како на клиент барање.
2. MOQ : 1 парче
3 . Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
4. Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Преку Кинески агенти;
4) Paypal.
5.Гаранција : 100% професионален тест пред товар
6 .

Главните карактеристики

Другиот Дел Број:
095000-8010
Бренд Име:
WY
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
095000-8010
Објектот Должина:
25
Објектот Тежина:
0.73
Објектот Ширина:
14
Материјал Тип:
Челик
Објектот Висина:
7
Автомобил Производител:
Заменлив
Дел Број:
095000-8010