.

бесплатен превозот GPS Стил Ајкула Перка Лепило Декоративни Атарот Антена Антенски одговара За Мерцедес за Бенц автомобили стил Црна

бесплатен превозот GPS Стил Ајкула Перка Лепило Декоративни Атарот Антена Антенски одговара За Мерцедес за Бенц автомобили стил Црна

DEN 499.20

Пристапност
Во достапна форма


Име на производ : за Бенц декоративни антена
Возила : Мерцедес-за Бенц
Монтажа : Ставете формула
Тип : Декоративни Антена
Боја Класификација : црна, бела, црвена
Сосема Нов Мерцедес за Бенц GPS Стил Ајкула Перка Атарот Антена.
Супер лесно да се инсталира, нема дупчење е потребно, доаѓа со двострано лепливи ленти, и одговара скоро секој автомобили.
Боја : црна за оваа точка.
Димензија : 72mm x 83mm x 60mm
Тежина 50 g

Главните карактеристики

Бренд Име:
PolarLander
Име На Модел:
SZCS-BCTXR18
GPS тип:
Примачот & Антена