.

15pcs Симпатична Рамка Жолто-Сини Рефракција Misting Sprinklers 40~80L/H го Оценувате Спреј Голема Површина Стаклена градина Наводнување Наводнување Млазници

15pcs Симпатична Рамка Жолто-Сини Рефракција Misting Sprinklers 40~80L/H го Оценувате Спреј Голема Површина Стаклена градина Наводнување Наводнување Млазници

287.52
DEN 216.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


15pcs Симпатична Рамка Жолто-Сини Рефракција Misting Sprinklers 40~80 L/H го Оценувате Спреј Голема Површина Стаклена градина Наводнување Наводнување Млазници
Добредојдовте да контактирате со нас за голема количина цел Pls се провери големината внимателно пред цел на Оваа sprinkler заеднички внатрешен пречник од 6mm главниот за 6mm надворешниот дијаметар фитинзи поврзување Работа притисок 1.50~3.0 kg Спреј радиус 1~1.5 м Проток 40~80 L/H
Добредојдовте да се избере Nuo Nuo Well Зелена Градинарство Продавница! Можете да пребарувате нашите други производи(Семе и Градинарски Производи) и нашата нова продавница Sunn Grow Продавница и Tewango Продавница со нашиот бренд имиња Nuo Nuo Well , Wigrow , Tewango Превозот Начини : Ние ќе го избере превозот начини accoring на вашиот избор.Понекогаш,ние треба да се направи некои промени accoring вашата нарачка. Но, ве молам точка не грижете се, ние мора да го избере подобар начин да брод вашата нарачка. Нормално, со Бесплатен Превозот Начини се Економски превозот начин Ако ви треба предмети итно, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Или Можете да изберете брзо се Изразат, Како DHL,EMS... и така натаму. Следење на информации : За некои Мали наредби, можете да изберете на Економски Превозот Начин, таму не е целосно следење на информации,па Ако не можете да ги пратите тоа , Тогаш ве молиме не грижете се.

Главните карактеристики

Тип:
Sprinklers
Број На Модел На:
WJ 316-317
Бренд Име:
NuoNuoWell
Sprinkler Тип:
sprinkler