.

Висок квалитет на 3 метри долга гигант гумени swordfish прилагодено океанот живот тип кренат риба за прикажување гумени играчки

Висок квалитет на 3 метри долга гигант гумени swordfish прилагодено океанот живот тип кренат риба за прикажување гумени играчки

DEN 18240.00

Пристапност
Во достапна форма


100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.
Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата. ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Тип на објект
LED осветлување гумени swordfish
Име на производ
Висок квалитет на 3 метри долга гигант гумени swordfish прилагодено океанот живот тип кренат риба за прикажување гумени играчки
Материјал
Оксфорд ткаенина
Големина 3m
цената вклучува
компресор,песок торба,јаже.стрела
погоден за
Партија, свадба, промоции и така натаму.
Превозот Совети
1.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.
2.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува.
Payment Terms
1.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.
2. Што може да се плати од страна на T/T
3,Western Union
Delivery Details
1 Во Светот Превозот.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BingoQiMO
Возраст Опсег:
> 8 години,> 3 години,12-15 Години,> 6 години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups
Број На Модел На:
BG-O0004
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
Најлон
Тип:
Екранот
Име:
Висок квалитет на 3 метри долга гигант гумени swordfish
Големина:
3m
Материјал:
Најлон Оксфорд ткаенина
Рок на плаќање:
ТТ Wester Унија Paypal
Превозот начин:
Воздушен, поморски, изречни
Додатоци:
компресор, поправка колекции, торбичката, sandbags, јажиња
кориснички:
Yes