.

OOTDTY 4 Парчиња Гума Вентил Матични Гуми Сензор Услуга за Полнење TPMS За Buick Ford Бис Кадилак

OOTDTY 4 Парчиња Гума Вентил Матични Гуми Сензор Услуга за Полнење TPMS За Buick Ford Бис Кадилак

168.96
DEN 142.00 -16 %

Пристапност
Во достапна форма

Опис : 100% Сосема нов висок квалитет Вклучува матични вентил core (веќе инсталирано), вентил матични матични вентил капа & монтажа гром што налага да се сензор Стабилна, висока сигурност Лесна инсталација Одговара на Следниве Возила : За Buick : За 2009-2015 Buick Енклава За 2013-2014 Година Buick Бис За 2012-2014 Buick Verano За план за 2011-2015 Buick Regal За 2007-2011 Buick Луцерка За 2008-2015 Buick Лакрос За Кадилак : За 2008-2014 Кадилак Cts За 2006-2011 Кадилак Dts За 2007-2015 Кадилак Srx За 2010-2011 Кадилак Sts За 2014-2015 Кадилак Elr За 2013-2015 Кадилак Xts За 2008-2014 Кадилак Escalade За Chevy : За 2008-2013 Chevy Лавина За 2008-2015 Chevy Silverado 1500 За 2008-2015 Chevy Silverado 2500 За 2008-2015 Chevy Приградски За 2008-2015 Chevy Тахо За 2009-2015 Chevy Траверс За 2008-2011 Chevy Aveo За 2008-2011 Chevy Hhr За 2008-2015 Chevy Impala За 2010-2012 Година Chevy Malibu За 2008-2010 Chevy Кобалт За 2008-2014 Chevy Equinox За 2010-2015 Chevy Camaro За 2011-2014 Chevy Cruze За план за 2011-2015 Chevy Volt За 2012-2014 Chevy Sonic За 2013-2014 Година Chevy Искра За GMC : За 2009-2015 Gmc Acadia За 2008-2015 Gmc Сиера 1500 За 2008-2015 Gmc Сиера 2500 За 2008-2015 Gmc Yukon За 2010-2015 Gmc Терен За Hummer : За 2008-2009 Hummer H2 За Pontiac : За 2009-2010 Pontiac G3 За 2007-2010 година Pontiac G5 За 2008-2010 Pontiac G6 За 2008-2009 Pontiac G8 Спецификации : Материјал : Гума+Чист бакар Боја : Црна вкупна Должина : 6cm/2.36" Нишка Должина : 1.2 см/0.47" Капа Дијаметар : 1cm/0.39" Количина : 4 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Специјални Функции:
Никој
Име На Модел:
1AA2000056
Материјал Тип:
Гума+Чист бакар
Објектот Должина:
6cm
Објектот Тежина:
69g
Бренд Име:
OOTDTY
Објектот Ширина:
1cm