.

5pcs/многу Мини љубов коверти со срцето картичка Порака Картичка Писмо За Картичка Scrapbooking Подарок корејски statonery papelaria

5pcs/многу Мини љубов коверти со срцето картичка Порака Картичка Писмо За Картичка Scrapbooking Подарок корејски statonery papelaria

88.32
DEN 66.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$2.22
$2.12
$1.66
$2.22
$1.75
$1.84
$2.49
$1.32
wy-приклучок-крај
Материјал : обична хартија
Употреба : Подарок Плик
Големина : 13.5*9.7 cm
пакет : 5pcs/многу

Главните карактеристики

боја:
мешани desgin
Големина:
13.5*9.7CM
Тип:
Прозорецот Плик
Материјал:
Обична Хартија
Број На Модел На:
EL22
Употреба:
подарок плик
Пакување:
5pcs/многу