.

LKQBBSZ Дома Трајни 25 Џеб Мрежи Оксфорд крпа Платно Plier Клуч Алатки за Складирање Торба Случај Носителот Возен Виси Suite

LKQBBSZ Дома Трајни 25 Џеб Мрежи Оксфорд крпа Платно Plier Клуч Алатки за Складирање Торба Случај Носителот Возен Виси Suite

DEN 575.52

Пристапност
Во достапна форма


100% сосема нов и не се користи.
Идеални за чување spanners или општи алатки за рака
Пренослив дизајн, лесно да се носат;висок квалитет на платно, издржливи.
Интегрален вратоврска ремени да се задржи свиткан;свитка надолу размавта да се задржи алатки од паѓање од
Материјал : Оксфорд Големина : 67*50cm
Пакет Се Вклучени :
1 x 25 Џеб Spanner Складирање Торба Случај

Главните карактеристики

Бренд Име:
LKQBBSZ
Материјал:
Oxford