.

Мрежа Храна Јадење Покрие Храна Мрежа Чадор Количка За Храна Опфаќа Кујнски Прибор За Готвење Алатка Пикник Скара Летаат Комарец Нето

Мрежа Храна Јадење Покрие Храна Мрежа Чадор Количка За Храна Опфаќа Кујнски Прибор За Готвење Алатка Пикник Скара Летаат Комарец Нето

110.40
DEN 110.00 -0 %

Пристапност
Во достапна форма


Мрежа Храна Јадење Покрие Храна Мрежа Чадор Количка За Храна Опфаќа Кујнски Прибор За Готвење Алатка Пикник Скара Летаат Комарец Нето
Карактеристики :
Високо квалитетен челик, слободен пад, изолација на комарци и муви, прашина.
Прекрасен изглед, многу силна, лесен за чистење, лесно да се носат.
Семејството мора, хотел, ресторан, отворен пикник.
Фината мрежа, изградена-во садови јасно видлива, многу дише.
Се повлече јаже може да се намалат отворена, притиснете го копчето раб може да се повече, се намали слободно.
Опис :
100% Сосема Нов и квалитет
Боја : Крем-боја/Розова/Сино
Материјал : Mesh + Нерѓосувачки Челик + Полиестер
Големина : Отворена дијаметар чадор покријат околу 64 cm(голема големина);Отвори со дијаметар чадор покријат околу 46 cm(мали димензии),
Пакетот Вклучува :
1 BUC Храна Јадење Маска
Answer : ___________________________ Note :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи 1-3 см мерење на отстапување се должи на рачно мерење .
3. Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина, ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме.
Нашите производи се многу соодветни, ве молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.

Главните карактеристики

боја:
Сина со L, Жолта со L, Розова со S, Плава со S, Жолта со S, А со Л
Тип:
Специјализирани Алатки
сертификација:
CIQ
Специјализирани Алатки Тип:
Храна Ги Опфаќа
Број На Модел На:
Храна За Јадење Маска
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SOLEDI
Материјал:
Храна За Јадење Маска