.

За Toyota, C-HR CHR 2017 2018 Заден Прозорец ветробранското стакло Wiper Декорација Рамка Покрие Трим 4 Парчиња / set

За Toyota, C-HR CHR 2017 2018 Заден Прозорец ветробранското стакло Wiper Декорација Рамка Покрие Трим 4 Парчиња / set

DEN 810.24

Пристапност
Во достапна форма


Моден Авто Трим S Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување !
Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас , ви благодариме !
Ако ви требаат повеќе информации за производот , ве молиме кликнете на копчето : повеќе информации за производот Одговара За Toyota, C-HR CHR 2016 2017 2018 Само Како што знаеме, автомобил верзии ќе имаат некои различни во различни земји. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил во облик како што е нашата слика покаже пред купување, благодарение Ставка Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ABS Вклучени : 4 Парче Инсталиран од страна на 3m лента, 3 M лента на објектот назад. pls инсталирате внимателно. 3m лента : За инсталација, што треба да се користи коса посува да се загрее 3 M лента. По топлина тоа, ќе повеќе лесно да се инсталира и повеќе стабилност. Превозот Политика 1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по добиени проверена плаќање. 2. Ние сме компанија, нашите ќе имаат некои викенд или празник. Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка. Се надевам дека ќе може да се разбере.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Специјални Функции:
За Toyota, C-HR CHR 2016 2017 2018 Модел
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
2016 2017 2018
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал:
ABS
Бренд Име:
lapetus
Име На Модел:
2016 2017 2018
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Автомобил модел:
За Toyota, C-HR CHR 2016 2017 2018 Модел