.

Jiao Disi НОВИ 20pcs/многу Метал Прилепува Накит 18mm Розев Лак Вратоврска Snap Одговара Snap Хривнија Копчиња Накит

Jiao Disi НОВИ 20pcs/многу Метал Прилепува Накит 18mm Розев Лак Вратоврска Snap Одговара Snap Хривнија Копчиња Накит

719.52
DEN 504.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга
2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена. 2.ние обично брод вашата нарачка within7 дена во приемот на вашата исплата. 3.ние брод предмети преку EMS,DHL,FEDEX,или Кина Пост воздухопловната. 6.Кина Пост/Хонгконг пост,нормално земе 15-60 работни дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо. 2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки. 3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.
1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време. 2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Jiao Disi
Компатибилност:
ios
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
NO
Тежина:
30g
боја:
како слика мешавина боја
Пол:
Жени,Мажи
Квалитет:
ААА+++
Синџир Тип:
Нараквици Тип:
Обликотшема:
Круг
Парична казна или Мода:
моден
бесплатен подарок:
износот $10
Големина на:
18mm