.

48PCS/Set Шарени Прозрачна Дома Снегулка Ѕид Налепница Светат Во Темница Decal за Деца Бебе Соби Флуоресцентни Налепници Оркестарот

48PCS/Set Шарени Прозрачна Дома Снегулка Ѕид Налепница Светат Во Темница Decal за Деца Бебе Соби Флуоресцентни Налепници Оркестарот

66.24
DEN 63.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 48 PCS/Set Шарени Прозрачна Дома Снегулка Ѕид Налепница Светат Во Темница Decal за Деца Бебе Соби Флуоресцентни Налепници Оркестарот
Материјал : пластика
Дијаметар : околу 3 cm
Боја : Сина/Розова/Зелена/Мешани бои
Тема : Снегулка Шема
Уметност Стил : Авион Ѕид Налепници
Функции : Декоративни Налепници Ѕид
Пакување Листа : 48 PCS Прозрачна Налепници+60 PCS лепило пена(Можеби ќе биде 1 ~ 3 еез отстапување)
Answer : ___________________________ Note : 1,Прирачник за пакување. Може да има отстапување на бројот на производи. Ве молиме да се разбере
2,ве Молиме да се исчисти и да ги исушат на површината каде што сакате да го залепите налепница.
3,Солза двојна лента надвор од хартија и се држи на Снегулка налепница.
4,Тогаш може да се стави овие Снегулка налепници врз место како ви се допаѓа.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Главните карактеристики

Шема:
3D Налепница
Стил:
Модерна
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
снегулка
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Вратоврска Ler
Тема:
Шема
Name1:
Шарени Прозрачна Ѕид Налепница
Name2:
Снегулка Ѕид Налепница
name3:
сјај налепници