.

3D Цртан филм Џунглата животинско дрво мост лав Жирафа слон птици и цвеќиња ѕид налепници детска соба дневна соба дома декор постер

3D Цртан филм Џунглата животинско дрво мост лав Жирафа слон птици и цвеќиња ѕид налепници детска соба дневна соба дома декор постер

239.52
DEN 208.00 -13 %

Пристапност
Во достапна форма


Боја : Како што е прикажано на слики
Висок квалитет и Налепници
Брод Совети (1) ве Молиме Бидете Сигурни дека Ќе го Изберете Боја, Кога ќе се Испраќаат, Ние Може да't Change Боја. (2) ве Молиме да го Пополните Детални Адреса (Вклучувајќи Телефон, Поштенски Код) (3) Кина пост Е Евтин Транспорт Начин, Така Бидете Сигурни дека Ќе Може да ја Прифати Својата Транспорт Време (околу 25-90days) Купувачи Купување на Заштита (1) од 24 Часа Брод Вашата Нарачка, Превозот Повеќе Од 90 Дена Не Добие Пакет, Ние Ќе Рефундирање на Пари За Вас. (2) Ако Квалитетот На Производот Проблеми, Ние Ќе Рефундирање На Пари За Вас. (1) Кога Ќе Се Направи Исплата, Колку Време Може Да Се Испраќаат? 24 часа и да се Обезбеди Патеката Број. (2) Колку Долго Ќе Добијат Парцели? Ако Не Се Добиени,Како Можам Да Направам ? Според Вашата Земја, 20Од 90 Дена,Повеќе Од 90 Дена Не Се Примени, Ние Ќе Рефундирање На Пари За Вас. (3) Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? Ве Молиме Контактирајте Со Нас, Ние Ќе Се Реши Проблемот
'

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Бренд Име:
оркестарот партија
Број На Модел На:
1041
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Производ големина:
60cm*90cm
Технологија:
првата генерација врежан vinly ѕид налепница
превозот:
целосна $120 може да бесплатен превозот за DHL
Содржина:
3D Цртан филм Џунглата диви животни дрво мост цвеќиња ѕид налепници
конечниот ефект на големината на сликата на ѕидот:
93cm*137cm(само за референца,тоа може да бидат поголеми и помали,ве молиме diy)
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.198kg (0.44lb.)
Пакет Големина:
60cm x 10cm x 8cm (23.62in x 3.94in x 3.15in)