.

Лов Авион Винил Ѕид Налепници Спалната соба да се Отстрани Ѕидот Decal Момчиња Соба Само Лепило Оркестарот Mural adesivo де parede JW365

Лов Авион Винил Ѕид Налепници Спалната соба да се Отстрани Ѕидот Decal Момчиња Соба Само Лепило Оркестарот Mural adesivo де parede JW365

510.72
DEN 383.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


Големина (custom sizes достапни по барање)
58cm широк x 42cm високи
77cm широк x 56cm високи
1 инч = 2.54 см
- C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме така
многу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме
изберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако ние не се
примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата!
- Нашите decals се направени на Nontoxic Винил Материјал. - Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. - Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. - Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. - Нашите decals се умре сече па нема позадина . Ние прифаќаме прилагодено нарачки . Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, H635 Меки Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Државата Сива, Виолетова, Кафена, Теал, Друга боја избор
Големина:
58x42cm, 77x56cm
Број На Модел На:
JW365
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Тема:
Шема
Материјал:
Винил