.

ZOOYOO бидете Мирни И Медитираат Цитат Јога Lotus Претставуваат Ѕид Налепница Винил Уметност Отстранлив Дома Декор За Дневна Соба

ZOOYOO бидете Мирни И Медитираат Цитат Јога Lotus Претставуваат Ѕид Налепница Винил Уметност Отстранлив Дома Декор За Дневна Соба

435.36
DEN 240.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Производот се Покаже и Детали

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
45cmx43cm, 31cmx29cm, 62cmx59cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
B329
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Бидете Мирни И Медитираат Цитат Јога Lotus Претставуваат Ѕид Налепница
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Шема
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски