.

YOYOYU Винил Ѕид Decal Еднорог Сопствени Направени Име Остварат Првата Буква Детска Соба Декорација Налепници FD283

YOYOYU Винил Ѕид Decal Еднорог Сопствени Направени Име Остварат Првата Буква Детска Соба Декорација Налепници FD283

619.20
DEN 465.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


Купувачот Забелешка :
1. имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .
2. ние сме резба decal , па пренос на филмот доаѓа посебен , треба да се applicate тоа и трансфер на decal на вашиот ѕид со себе , pls се види на видео .
Опис :
Големина : Еднорог : 42x45cm Писмо : висок 42cm, должина варира со писмо Име : Должина 42cm, должината на промена на името
Материјал : животна Средина Винил ПВЦ
Функција : Пренослив и Издржлив
pls се грижи decals мора да се користи на Многу Мазна место , мазна ѕид ,мазна дрвени, мазна прозорец итн
За боја : боја можеби ќе биде малку различен од можете да го видите во зависност од Вашиот монитор поставување, па pls разбере !
Ако ви треба "друга боја" не се во опција ,или има име да биде персонализирана , pls имајте на ум дека кога ќе го поставите цел на потврди страница,pls види подолу слика како да се напомене

Главните карактеристики

боја:
cusotm боја
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
FD283
Тема:
Шема
Материјал:
Винил
боја:
40 боја за опција
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ