.

Американски Фудбал Ѕид Decal фудбалер Винил Налепници Спорт Дома Внатрешни работи Мурали Housewares Винил Графика Mural SA783

Американски Фудбал Ѕид Decal фудбалер Винил Налепници Спорт Дома Внатрешни работи Мурали Housewares Винил Графика Mural SA783

510.24
DEN 383.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
43cm X 58cm
56cm X 76cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

Главните карактеристики

боја:
црна, сива, црвена, бела, прилагодено боја
Големина:
43X58cm, 56X76cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Број На Модел На:
SA783
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил