.

ZOOYOO Во Јава Коњ Ние Позајмуваат Слобода Уметност Ѕид Налепница Спалната соба Позадина Отстранлив Дома Декор Ѕид Decal

ZOOYOO Во Јава Коњ Ние Позајмуваат Слобода Уметност Ѕид Налепница Спалната соба Позадина Отстранлив Дома Декор Ѕид Decal

468.48
DEN 258.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Производот се Покаже и Детали

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
93cmx43cm M, 58cmx26cm S, 125cmx58cm L
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Број На Модел На:
B009
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Знаци
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Во Јава Коњ Ние Позајмуваат Слобода Уметност Ѕид Налепница
Производ големина:
L,M,S
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Знаци
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски