.

Популарниот англиски Цитати Ѕид Налепници Секое Семејство Има Приказна Винил Уметност Mural Decals за Дома Декор

Популарниот англиски Цитати Ѕид Налепници Секое Семејство Има Приказна Винил Уметност Mural Decals за Дома Декор

191.52
DEN 182.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


ПРЕПОРАЧЛИВО
Ве молиме запомнете дека ефектот сликата е само за референца, и бидете сигурни дека за да се провери ѕидот налепница големина внимателно пред ставање на ред.
Секое Семејство Има Приказна Добредојдовте на Нашата страна
H ож да се Користи
Чекор еден : Стави на трансфер филм на врвот на ѕидот налепница, тогаш гребење на површината на моделот со картичка повторно и повторно;
Чекор два : Сече на парчиња, ако е потребно. Отсечени екстра делови;
Чекор три : Излупете исклучување на преносот филм нежно од лист хартија, да го залепите на ѕидот, и гребење на површината на моделот повторно;
Чекор четири : Излупете исклучување на преносот филм нежно од ѕидот налепница.
N OTE :
Во случај на воздушен меур се случува, ѕиркаат со игла;
За големи големина ѕид налепница, 2 или повеќе лица се должни да се држиме совршено;
Бидете сигурни да се применуваат налепница со мазна површина, НЕ текстура еден. Тоа НЕ е препорачливо да се држиме за позадината.
Поради различната резолуција на секој компјутерски екран, боја разлика често се случува. Ви благодариме за разбирањето!

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сива, Црвена, Бела, Кафе, Браун
Големина:
22x60cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Класичен
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
my914
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
APONI
Материјал:
Винил
Услуга Живот:
10 години важи за внатрешна
Функција:
еколошки / водоотпорен / fadeless
Функција:
Дневна соба / Остатокот соба /Детска соба / бојадисана / Store/
Техника:
Резба Исклучителна