.

Играч на голф Винил Ѕид Налепници за новодојдени Ѕид Уметност Decals Уметнички Дизајн Дома Декор Позадина Висок Квалитет Ѕид Тетоважа SA782

Играч на голф Винил Ѕид Налепници за новодојдени Ѕид Уметност Decals Уметнички Дизајн Дома Декор Позадина Висок Квалитет Ѕид Тетоважа SA782

637.92
DEN 479.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
43cm X 91cm
56cm X 119cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

Главните карактеристики

боја:
црна, сива, црвена, бела, прилагодено боја
Големина:
43X91cm, 56X119cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SA782
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил