.

Saigon Ѕид Decal Големи Димензии Ѕид Налепница Дома Декор Дневна Соба Птици Вода Сонцето Ѕид Тетоважа Vinilos Parede Mural A601

Saigon Ѕид Decal Големи Димензии Ѕид Налепница Дома Декор Дневна Соба Птици Вода Сонцето Ѕид Тетоважа Vinilos Parede Mural A601

382.56
DEN 287.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


материјал : еколошки Винил големина на :
21cm X 56cm 40cm X 107cm 56cm X 150cm
(1inch=2.54 см)
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1, можете Да направите било име на ѕидот decals? Да,ние може да се направи било името на англиски јазик, името треба да се 3-8 писма. Ако името на француски,шпански или арапски,ве молиме контактирајте нè за потврда пред да нарачате.
2,Како можам да ти пратам на имиња и бои, што ми треба? Првиот метод,ве молиме закуп на имиња и бои во "Оставете порака за овој продавачот" опција кога ќе ги видиш и да ја потврдите вашата цел. Друг начин,кликнете "Контакт Сега" за да ја испратите порака до снабдувачот во Сервисен Центар.
3,можете Да направите dropshipping?
Да,ние сме фабрика. ние не dropshipping во светот,ве молиме оставете на клиентите адреса директно,ние ќе го испрати во потрага по некои детали.

Главните карактеристики

боја:
Бела, Прилагодено боја
Големина:
40X107cm, 21X56cm, 56X150cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Плочка,За Чад Издувни Гасови,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
HUAIDE
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Пејзаж
Број На Модел На:
a601
Материјал:
Винил