.

2017 најпродаван Креативни 3D Ѕид Налепници морска ѕвезда Стапало Плажа Бања Кат Налепница Море Vinilos Paredes Деца Постер WT171

2017 најпродаван Креативни 3D Ѕид Налепници морска ѕвезда Стапало Плажа Бања Кат Налепница Море Vinilos Paredes Деца Постер WT171

349.92
DEN 231.00 -34 %

Пристапност
Во достапна форма


Стил : Ecofriendly Слатка Дома Декорација
Материјал : Водоотпорен ПВЦ
Дизајни : плажа
Лист Големина : 50*70cm
( Ве молиме да обрнете внимание на големината пред да ја купите,ви благодариме! )
Ставете Локација : плочки / дрво кат / стакло / врата /чисти мазни ѕидови
Функција : не треба лепак / отстранлив
Пакет : Анти-притисок се држи и да меур пакет

Лесен за користење :
1 : Изберете мазна, чиста и сува површина.
2 : Излупете ја налепницата од хартија, еден по еден.
3 : Положба на лепило на авионот површина без притискање нив,
така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно, ако треба ...
4 : Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.

Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купите!!!
1.Некои клиенти се разбереме погрешно оваа точка како тепих или мат,
Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека овој објект е Налепница,Не Тепих.
-
Топло Совети : 1.Поради осветлување и да ги следат, постои некоја боја разлика.
2. Руски пријатели ,ве молиме оставете ни го вашето Име и презиме кога ќе го поставите цел,
или објектот може да't биде испратена до вашето место,ви благодариме за соработката!
3.

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
Кат Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Бренд Име:
ZOOYOO
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
H1XL8300
Спецификација:
Single-piece Package
Сценарија:
Кат
Материјал:
ПВЦ
Материјал:
ПВЦ
клучен збор:
3d ѕид налепници
клучен збор 2:
ѕидот налепница
клучен збор 3:
Плажа