.

Шарени круг ѕид налепница бања, кујна 7158 декоративни отстранлив пвц ѕид decals дома декор

Шарени круг ѕид налепница бања, кујна 7158 декоративни отстранлив пвц ѕид decals дома декор

166.56
DEN 135.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис : Втората генерација на боја на ѕидот налепници на задниот дел доаѓа со пластика, без употреба на трансфер филм, паста, удобен, температура на водата, анти пареа, не се плаши од влажна, ставете лупено надвор без да остават лепило остатоци по и тешко да се солза. Може да биде прикачен на ѕидови, кабинети, мебел, плочки, врати, прозорци и други мазни површини. поради налепница може да DIY,значи вистинската големина може да се утврди според клиенти дизајн јас обезбедуваат само typesetting големина состојба : 100% Сосема Нов кол : 1 парче функција : многу лесен за употреба,едноставно тргни&држиме за повеќето тврди површини (ѕид,бања,врата,прозорец...) БЕЗ боја,БЕЗ алатки,БЕЗ лепливи паста е потребно. боја : стандардна боја (како галерија show), answer : ___________________________ Note : Кога сте подготвени за пренос на ѕидот налепници, pls се подготви нож, режа и картичка. така може да се стави налепница на ѕидот успешно. Пакет Содржина : 1 x Ѕид Налепници answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе добијат налепница, тоа е свиткан во цевката. Сепак тоа е полесно да се работи со кога ја налепницата е рамен. Па ве молиме да користите хард рамен работи да се постават на тоа да се рамни. Да почнат да се држи на вашиот ѕид кога тоа е рамна доволно. И следете ги следниве чекори како што е подолу : 1? Изберете мазна, чиста и сува површина.(никогаш не го стави на трнлив, валкани, влажна површина, или на налепницата ќе падне) 2) Кора ја налепницата од лист, еден по еден. 3) Позиција на лепило на плитка површина без притискање нив, така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно ако е потребно.
Боја : Како што е прикажано на слики
Високо квалитетни и Евтини цена
Начин на плаќање : Поддршка Ali Express Зачувам услуга.
Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Превозот услуга : Кина Пост Воздух Парцела(помалку од 2 KG) , ние нудиме бесплатен превозот! Ќе потрае околу 10-25 работни дена се постигне , ќе се Обезбеди следење на број , (но малку подолго време , треба да имаат доволно трпение за чекање на производи).

Главните карактеристики

Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
HM17158
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Материјал:
винил,ПВЦ
боја:
Повеќе
Применливи:
рамниот ѕид налепници
Сценарија:
КУЈНА,ДНЕВНА СОБА
Тема:
Круг
ефект референтна големина:
60*60см
Производ Големина:
50*70cm
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница