.

Ѕидот Налепница Мапата На Светот На Уметноста Винил Отстранлив Mural Decal Дома Декор

Ѕидот Налепница Мапата На Светот На Уметноста Винил Отстранлив Mural Decal Дома Декор

336.00
DEN 269.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Опис
Овој производ може да се користи на било мазни површини, како што се ѕидови, врати,прозорци,автомобили,плочки,фрижидери,итн
Совршен подарок за било какви посебни прилики како Божиќ, свадба, роденден, годишнина,ангажирање, ново бебе.
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и слично,
на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
Забелешка : вистинската големина на објектот е различно од она што на сликата покажува, ве Молиме љубезно ве молиме да го проверите детален опис.
Материјал : ПВЦ
Typesetting : 60*105cm
Мерење : 60*105cm
Нашите предности
1. Facotry директна продажба, НЕ дистрибутер;
2. Внимателно проверете пред превозот надвор;
3. Брз одговор на вашите прашања
Превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е
задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака.

Главните карактеристики

Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
h0451
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
feiqiong
Материјал:
ПВЦ