.

Цртан филм Октопод Океан Животните Ѕид Налепница Троседот во Спалната соба 150cm Море Животинско Нозе Ѕид Decal Џамбо Пипалата Винил Дома Декор Врата

Цртан филм Октопод Океан Животните Ѕид Налепница Троседот во Спалната соба 150cm Море Животинско Нозе Ѕид Decal Џамбо Пипалата Винил Дома Декор Врата

1295.52
DEN 1231.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


[Материјал]
Не-toxi .Еколошки Винил налепница.
Лесен за употреба и отстранување
Животот водоотпорен
Одговараат за било мазни ѕидови плочки windows плакарот пластика
[ Производ Големина]
1cm=2.54 инчен
[Пакет Листа]
*1 сет на октопод океан море животинско нозе ѕид налепници
*упатство
[ Бои]
***Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински производ. Но бојата уште можеби малку поинаква според илустрација и на екранот ефект.
Ве молиме да се разгледа ова пред да се купи.

Главните карактеристики

боја:
црна, црвена, портокалова, голи, зелена, светло сива, светло сина, темно сина, виолетова, светло виолетова, кафена, чоколадо, злато, сребрена, розева, меки розова, бела, жолта, светло зелена, сива, сина, нане
Големина:
size1, size2, size3
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници,Кат Налепници,Тоалет Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници
Материјал:
Пластични
Стил:
Цртан филм
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
Duruibom
Број На Модел На:
O11
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Животните
Спецификација:
Multi-piece Package
боја:
црна,сина,златна,сива,зелена,розова,виолетова,црвена,сребрена,бела,жолта,кафе,
Материјал:
животната средина винил пвц
is_customized:
Yes
Тема:
Октопод море животинско нога ѕид налепница, Џамбо Пипалата ѕид decal
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Функција:
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи 3d налепница позадина
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Употреба:
украсување вашите ѕидови, дома подобрување,дома декорација
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,девојки соба,детска соба,деца соба,