.

Јас денес ќе направам Понуда Ѕид Налепница Салата Училиште канцеларија Фитнес Тренингот Инспиративна Мотивација Ѕид Decal DIY Бокс Винил Декор

Јас денес ќе направам Понуда Ѕид Налепница Салата Училиште канцеларија Фитнес Тренингот Инспиративна Мотивација Ѕид Decal DIY Бокс Винил Декор

498.72
DEN 474.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Забелешка : Можете да оставите информации :
писмото со бојата и линијата боја! или ние ќе ги испратите како на сликата!!
[Материјал]
Не-toxi .Еколошки Винил налепница.
Лесен за употреба и отстранување
Животот водоотпорен
Одговараат за било мазни ѕидови плочки windows плакарот пластика
[ Производ Големина]
size1: 57cmx45cm
size2: 72cmx57cm
1cm=2.54 инчен
[Пакет Листа]
*1 сет од денес јас ќе направам салата фитнес Канцеларија ѕид налепници
*упатство
[ Бои]
***Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински производ. Но бојата уште можеби малку поинаква според илустрација и на екранот ефект.
Ве молиме да се разгледа ова пред да се купи.

Главните карактеристики

боја:
црна, црвена, портокалова, голи, зелена, светло сива, светло сина, темно сина, виолетова, светло виолетова, кафена, чоколадо, злато, сребрена, розева, меки розова, бела, жолта, светло зелена, сива, сина, нане
Големина:
57cmx45cm, 72cmx57cm
Класификација:
За Кабинетот Шпорет,За Ѕид,Се Префрлат Панел Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници,Кат Налепници,Тоалет Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници
Материјал:
Пластични
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
Duruibom
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Q82
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Multi-piece Package
боја:
црна,сина,златна,сива,зелена,розова,виолетова,црвена,сребрена,бела,жолта,кафе,
Материјал:
животната средина винил пвц
is_customized:
Yes
Тема:
салата ѕид sticke,фитнес тренингот decal мотивација способност став
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Функција:
Лепило база, погоден за надворешни или внатрешни работи 3d налепница позадина
Карактеристично:
отстранлив, водоотпорни, лесно ѕид уметност
Употреба:
украсување вашите ѕидови, дома подобрување,дома декорација
Соба:
дневна соба, спална соба, бебе соба соба,девојки соба,детска соба,деца соба,