.

Децата 's Баланс на Меки Топката Лилјак се Држиме за Обука Рака-око Координација Градинка Рамнотежа Смисла На Обука за Наставни Помагала Играчка

Децата 's Баланс на Меки Топката Лилјак се Држиме за Обука Рака-око Координација Градинка Рамнотежа Смисла На Обука за Наставни Помагала Играчка

DEN 604.80

Пристапност
Во достапна форма


започнете
крајот
Материјал : ЕВА
Пакет листа : 1 топка, 1 топка стап

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
HOGNSIGN
Предупредување:
учебни помагала
Спорт:
Фудбал
Димензии:
5*28.5 cm
Бар-кодот:
No
Функција:
Perceptivity Развој (Боја/Форма/Sound/Визија)
Тип:
Една прачка Рака-наметнува Играчка
Возраст Опсег:
2-4 Години
Број На Модел На:
фитнес играчка
дизајн:
топката лилјак
координација играчка:
balle sensorielle
чувство топка:
рамнотежа и координација
држи топката лилјак:
фудбал обука сида
биланс на обука за деца:
биланс на топката играчка