.

Гуангжу Добра цена ПВЦ гумени вода ролери ,отворено тркалање на топката играчка ,гумени топката играчка

Гуангжу Добра цена ПВЦ гумени вода ролери ,отворено тркалање на топката играчка ,гумени топката играчка

DEN 18240.00

Пристапност
Во достапна форма

Аква zorb топката надувување вода roller ball вода топката тркалање
Inflatables ПВЦ Вода Ролери, Вода Одење забава ролери вода roller ball
1)материјал : Вода одење ролери се направени од увезени задебелување јасно polyether ПВЦ материјал со висока јачина, не-токсичност.
2)големина : Постојат 2 вида ПВЦ или TPU,цена за TPU со hydrolytic и анти-оксидација. ( може да се прилагоди )
3)дизајн : Нашата вода одење ролери усвојува три гас мобилен дизајни
4)применливите регионот : тоа може да се користи на плоштад,парк, natatorium,туристички сцена,супер пазарот и други јавни забавен места, толку долго како вода длабочина е повеќе од 35cm. Покрај тоа, ние може да се направи различни базени како клиенти барање.
Опис на производот Материјал : 1.0 мм дебел ПВЦ или 1.0 мм дебел TPU Надуени производ димензии : 2.2*2.0 метри или изберете друга големина на Пакет тежина : 55kg Пакет димензии : 0.4 CBM Возраст препораки : 7 години или над Примената локации : воден парк, базен, езеро& морскиот брег Цена термин : EXW, ФОБ, ЦФР се опционални Leadtime : 7-10 дена по приемот на 45% депозит Пратката рок : од страна на морето, од воздух, од express се опционални рок на Плаќање : Онлајн купување или контактирајте со нас да изберете и други paymeny начин MOQ : 1 PC,повеќе парче ќе има повеќе попуст Додатоци : одредување на полнење(одредување на материјал и лепак), CE одобрено воздушна пумпа и издржливи винил превоз торба Забелешка : тоа е направен со одлични заварување машина која има стабилни перформанси
Шарени гумени вода ролери, трајни вода тркала за произведен во фабрика,деталите можете да ги видите :
Гумени вода игра, гумени ролери топката, гумени вода ролери
Повеќе бои или тип за да изберат,слободни прилагодите бојата,pls контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Бренд Име:
qinda надувување
Број На Модел На:
QD вода топка
Материјал:
Гума
Предупредување:
гумени употреба
Карактеристики:
Гумени
Дијаметар:
2.2*2.0
Тип:
плажа топката
Големина:
2.2*2.0 meters or customize other size
боја:
Слика во боја или слободни прилагодите друга боја
Материјал:
1.0 мм ПВЦ
Рачки:
2 парче по рамо или како вашиот бараат
Точки:
Бои
Technic :
Воздухот тесни топлина шие
Тип:
вода ролери,топката тркалање на вода
Употреба:
воден парк,базен,езеро,море
MOQ:
1 компјутер,повеќе парче ќе повеќе попуст
Гаранција:
3 месец бесплатно промена и 3 години бесплатна поправка