.

LQ104V1DG21 10.4 ИНЧЕН ИНДУСТРИСКИ LCD ЕКРАН 640*480 TFT

LQ104V1DG21 10.4 ИНЧЕН ИНДУСТРИСКИ LCD ЕКРАН 640*480 TFT

DEN 2640.00

Пристапност
Во достапна форма


За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. ние само брод според превозот адреса, ако сакате да го смените превозот адреса, pls ја откаже нарачката и да се постави нова цел со нова адреса. како да се превозот време, тоа обично ќе биде 7-30 дена, кои ќе бидат различни за различни земји.
PS : ние ќе брод на стоките од страна на курирската служба DHL. ако вашата адреса е во далечинскиот област ние ќе брод на стоките од страна на други курир.
Се врати и повратни информации
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Такси превозот се неповратни.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
LQ104V1DG21
Производи Статус:
Се Користи,Акции
Бренд Име:
NBZSKJ
Тип:
Индустриски Следење
10.4 инчен:
640*480
TFT:
CCFL