.

4x Инјектор за Гориво 23250-46100 440cc за Aristo Супра Soarer 1JZ 2JZ-GTE Автомобил, Мотор Млазницата Вбризгување на Вентил Инјектор за Гориво Систем

4x Инјектор за Гориво 23250-46100 440cc за Aristo Супра Soarer 1JZ 2JZ-GTE Автомобил, Мотор Млазницата Вбризгување на Вентил Инјектор за Гориво Систем

3373.92
DEN 3205.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

4x Инјектор за Гориво 23250-46100 440cc за Aristo Супра Soarer 1 JZ 2 JZ-GTE Автомобил, Мотор Млазницата Вбризгување на Вентил Инјектор за Гориво Систем
Технички Податоци : Количина : 4 дел
ОЕМ : 23250-46100
Осветленост дел број : 23250 46100 / 23209- 46100 / 23209 46100
Проток : 440cc/мин
КВАЛИТЕТ : со Висок
Состојба : 100% сосема нов
Компатибилност :
за Тојота Aristo 2 JZ-GTE VVTI
за ТОЈОТА СУПРА SOARER 1 JZ 2 JZGTE

Главните карактеристики

Тојота Модел:
Супра
Објектот Должина:
as picture
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DEFUS
Материјал Тип:
Супер
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Автомобил Производител:
Тојота
ОЕМ број:
23250-46100
Inertchange дел број:
2325046100
Другиот Дел Број:
23209-46100/ 2320946100
Fitment:
за Тојота Aristo 2JZ-GTE VVTI
Fitment 2:
за ТОЈОТА СУПРА SOARER 1JZ 2JZGTE
Проток:
440CC/Мин