.

ERIKC SCV 0928400654 дизел автомобил премерување вентил 0 928 400 654 Авто Мотор Масло Вентили одговараат Пумпа 0445010039/76/89 за ОПЕЛ НА

ERIKC SCV 0928400654 дизел автомобил премерување вентил 0 928 400 654 Авто Мотор Масло Вентили одговараат Пумпа 0445010039/76/89 за ОПЕЛ НА

DEN 1428.48

Пристапност
Во достапна форма

ERIKC SCV 0928400654 дизел автомобил премерување вентил 0 928 400 654 Авто Мотор Масло Вентили одговараат Пумпа 0445010039/76/89 за "ОПЕЛ" 1. Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
^-^ -Нашата Сила
ERIKC е во областа на дизел горивото од системот за повеќе од 25 години .Имаме светска класа прецизни CNC специјализирана опрема , светски anufacturing опрема и последниот слој технологија за да се реализира помала потрошувачка на гориво и пониски загадување додека со висок квалитет и трајност се обезбедуваат Сега ERIKC има способност да обезбеди повеќе од 1000 производи да го замени познатиот меѓународен бренд заеднички железнички инјектори , млазници , contral вентили и други резервни делови .
^-^ -Транспорт

Главните карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
ERIKC
Објектот Должина:
10
is_customized:
yes
Материјал Тип:
Челик
Објект:
премерување вентил 0928400654
Модел Нема:
премерување вентил 0928 400 654
Бруто тежина:
210-250g
Сертификат:
CE , ISO9001
Примена:
инјектор Масло Тестирање вентил
Автомобил Производител:
Заменлив