.

ERIKC 0928400759 гориво пумпа за дизел мотор делови премерување вентил 0 928 400 759 Премерување Единица 800215-00004 за Doosan

ERIKC 0928400759 гориво пумпа за дизел мотор делови премерување вентил 0 928 400 759 Премерување Единица 800215-00004 за Doosan

DEN 1428.48

Пристапност
Во достапна форма

ERIKC 0928400759 гориво пумпа за дизел мотор делови премерување вентил 0 928 400 759 Премерување Единица 800215-00004 за Doosan 1. Производот се покаже :
2. Топла Производ листата :
^-^ -Нашата Сила
ERIKC е во областа на дизел горивото од системот за повеќе од 25 години .Имаме светска класа прецизни CNC специјализирана опрема , светски anufacturing опрема и последниот слој технологија за да се реализира помала потрошувачка на гориво и пониски загадување додека со висок квалитет и трајност се обезбедуваат Сега ERIKC има способност да обезбеди повеќе од 1000 производи да го замени познатиот меѓународен бренд заеднички железнички инјектори , млазници , contral вентили и други резервни делови .
^-^ -Транспорт

Главните карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
ERIKC
Објектот Должина:
10
is_customized:
yes
Материјал Тип:
Челик
Објект:
премерување вентил 0928400759
Модел Нема:
премерување вентил 0928 400 759
Бруто тежина:
210-250g
Сертификат:
CE , ISO9001
Примена:
инјектор Масло Тестирање вентил
Автомобил Производител:
Заменлив