.

трговија на големо 100pieces инјектор за гориво горниот oring 7.21*2.21 mm инјектор за гориво поправка колекции (АЈ-O2004)

трговија на големо 100pieces инјектор за гориво горниот oring 7.21*2.21 mm инјектор за гориво поправка колекции (АЈ-O2004)

DEN 408.00

Пристапност
Во достапна форма


Опис :
трговија на големо 100pieces инјектор за гориво горниот oring 7.21*2.21 mm инјектор за гориво поправка колекции (АЈ-O2004)
одговара за Denso инјектор поправка колекции.
големина : 7.21*2.21 mm
ID : 7.21 mm
Дебелина : 2.21 mm
БОЈА : ЗЕЛЕНА , КАФЕАВА , ЦРНА
( ние ќе го испратам до тебе црна оние ако не сте забелешка бојата кога ќе го поставите цел )
материјал : viton
(viton материјал resistent висока темп.повеќе од 200°C ,висока носат resistent,resistent гориво и масло )
направи широк спектар на инјектор за гориво viton гума oring поправка колекции ,defferent димензии.
(viton материјал resistent висока темп.повеќе од 200 °C ,висока носат resistent,resistent гориво и масло )
(buna материјал само resistent темп,најголем 110 °Cnot отпорни на абење ,resistent гориво и масло)
пакување :
Ние ќе ги користат најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели .
1.800 парчиња /торба .минатата стави int тетрапак да брод.
превозот :
превозот метод превозот време
1.Russion Воздух 15-50days
2.EMS 5-20days
3.DHL 3-8days
4.ТНТ 3-8days
5.Fedex 3-8dyas
6.ПРОЗОРЦИ 3-8days
7.e-ЕМС 5-20days
8.e-пакет од 5-20days
9.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 7-40days
10.Сингапур Posti (4 px) 15-60days
11.Сингапур Финска 8-25days испорака :
многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.

Главните карактеристики

S2000-Година:
2004,2003,2001,2002,2005
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Бренд Име:
ayounes
Објектот Должина:
7.21*2.21mm
Хонда Модел:
s2000
is_customized:
yes
Материјал Тип:
VITON
Модел Бр.:
O2004
Големина:
7.21*2.21 mm
боја:
црна,кафена,зелена
Тип На Објект:
вбризгување на гориво
Место на Потекло:
wenzhou,кина
Автомобил Маркер:
За Хонда
Автомобил Производител:
Заменлив