.

Гориво Инјектор Млазницата За Nissan 350Z Maxima Потрагата 2007 2008 2009 OEM:16600-JK20A 16600 JK20A 16600JK20A

Гориво Инјектор Млазницата За Nissan 350Z Maxima Потрагата 2007 2008 2009 OEM:16600-JK20A 16600 JK20A 16600JK20A

720.00
DEN 662.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен за викенд) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
1. Zeer hoge kwaliteit.
2. Concurrerende prijs.
3. Брз levering termijn
4. Најдобра услуга.
5. Tevreden Na verkoop.
6. gerust ons bedrijf те komen нп де producten kwaliteit.
7. ние testen onze производ voordat продажба.

Главните карактеристики

Материјал Тип:
Никој
350Z-Година:
2009,2008,2007
Nissan Модел:
350Z
Бренд Име:
СОВРШЕНА ГЛАЗУРА
Објектот Должина:
NONE
is_customized:
NONE
За Возило Брендови/Модел:
Nissan