.

Гориво Инјектор Млазницата За Toyota е корола 10 11 12 13 година OEM:23250-0T020 23209-0T020 232500T020 232090T020 23250 0T020 23209 0T0

Гориво Инјектор Млазницата За Toyota е корола 10 11 12 13 година OEM:23250-0T020 23209-0T020 232500T020 232090T020 23250 0T020 23209 0T0

720.00
DEN 662.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен за викенд) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
1. Zeer hoge kwaliteit.
2. Concurrerende prijs.
3. Брз levering termijn
4. Најдобра услуга.
5. Tevreden Na verkoop.
6. gerust ons bedrijf те komen нп де producten kwaliteit.
7. ние testen onze производ voordat продажба.

Главните карактеристики

Тојота Модел:
Е корола
Е Корола-Година:
2013,2012,2011,2010
Материјал Тип:
Никој
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Бренд Име:
СОВРШЕНА ГЛАЗУРА
Објектот Должина:
NONE
is_customized:
NONE