.

Мотоцикл Табла Брзинометар Tachometer за KAWASAKI NINJA 300 EX300A 2013-2015 Пластика, ABS Мотоцикл Брзинометар

Мотоцикл Табла Брзинометар Tachometer за KAWASAKI NINJA 300 EX300A 2013-2015 Пластика, ABS Мотоцикл Брзинометар

1382.40
DEN 1313.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Мотоцикл табла брзинометар tachometer За KAWASAKI NINJA 300 EX300 A 2013-2015 Детални инструкции за инсталација ве молиме да го контактирате овластениот сервис, детали може да не пренос на големи количини на текст, ве Молиме контактирајте со купувачот да испрати инсталација прирачник по купување на инструмент, бидејќи платформа не може да испратите голема количина на текст, во кој ќе спорови и лоши рецензии, одби да ја купите
Опис
Tachometer Кластер Индикатори
Состојба : Нова Брзинометар
Материјал : Високо квалитетна ABS пластика
Инсталација : Директно замена. Без инсталација упатство
погодни за : KAWASAKI NINJA300 / ABS 2013-2015 Инструменти за прецизни инструменти, не-професионалци, ве молиме да се купи со претпазливост

Главните карактеристики

Објектот Должина:
22cm
Објектот Висина:
8cm
Специјални Функции:
Брзинометар
Објектот Тежина:
0.7kg
Материјал Тип:
високо квалитетна ABS Пластика
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
MLS006
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Ширина:
14cm
Бренд Име:
MZOOM
Состојба:
Бренд Нови Брзинометар
Инсталација:
Директно замена. Без инсталација упатство
ОДГОВАРА ЗА:
за KAWASAKI NINJA300 / ABS 2013-201
Употреба 1:
мотоцикл броило
Употреба 2:
мотоцикл tachometer
Употреба 3:
мотоцикл брзинометар