.

10pcs L6599DTR SOP16 L6599D СОП L6599 SMD нови и оригинални бесплатен превозот

10pcs L6599DTR SOP16 L6599D СОП L6599 SMD нови и оригинални бесплатен превозот

197.28
DEN 178.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Ви благодариме

Главните карактеристики

Бренд Име:
YANXINLIANG
Пакет:
SMD
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
алармот
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
L6599DTR
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови