.

SX1272IMLTRT Silkscreen 1272 SX1272 Нови RF Чип QFN28

SX1272IMLTRT Silkscreen 1272 SX1272 Нови RF Чип QFN28

DEN 3840.00

Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 1-3 дена имаме многу Компанијата видови на Стока во една продавница! Испорака!), и, што е уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, и ве молиме контактирајте со нас.Купи повеќе делови.Користете. Додадете "во кошничка ние ќе попуст за вас.Ако имате било какви треба" можете да контактирате со мене, јас се уште не се објавени на интернет, бидејќи повеќето од нив. Нашата работа време : понеделник освен правни празници. Петок, Превозот плаќање : 1.Ние ја прифати кредитна картичка u0026 (Зачувам) и толку. 2.Ако ви се допаѓа други услови за плаќање, и ве молиме контактирајте со нас. 3.За сите клиент налози, ние дури и не се наплаќаат ракување За гасови PC дел.Кога делови пристигна Вашиот Ocal Ustoms, 1, Tari FFS, ако ние не сме одговорни за било каква царинска или увозни давачки. Ние ќе брод вашата предмети од 1 до 5 работни дена по уплатата. 5. Вебер број, ние можеме да брод од DHL / ТНТ / EMS / Федекс / UPS / пост воздух mail.

Главните карактеристики

Бренд Име:
JYSMPJDZ
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
5
Моќ Дисипација:
5
Температурата На Работа:
5
Број На Модел На:
SX1272IMLTRT
is_customized:
Yes
Пакет:
TQFP
IC тип:
Комуникација IC