.

Бесплатен превозот 10pcs/многу IR1150S SOP8 често се користи лаптоп стр нови оригинални

Бесплатен превозот 10pcs/многу IR1150S SOP8 често се користи лаптоп стр нови оригинални

360.00
DEN 324.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Ви благодариме

Главните карактеристики

Бренд Име:
YANXINLIANG
Пакет:
SMD
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
алармот
Температурата На Работа:
Стандард
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
IR1150S
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови