.

100pcs LED 5mm 940nm Примање Диоди Круг Цевка Светлина нови оригинални бесплатен превозот

100pcs LED 5mm 940nm Примање Диоди Круг Цевка Светлина нови оригинални бесплатен превозот

DEN 111.84

Пристапност
Во достапна форма


12475

Главните карактеристики

Бренд Име:
HJXRHGAL
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
5мм-940nm
is_customized:
Yes
Примена:
Меѓународниот стандард
Пакет:
LED