.

5pcs/многу MAX232 RS232 Да TTL Конвертор Модул COM Сериски Порт Одбор MAX3232 MAX232CSE Женски DB9 Конектор

5pcs/многу MAX232 RS232 Да TTL Конвертор Модул COM Сериски Порт Одбор MAX3232 MAX232CSE Женски DB9 Конектор

DEN 128.16

Пристапност
Во достапна форма


5pcs/многу MAX232 RS232 Да TTL Конвертор Модул COM Сериски Порт Одбор MAX3232 MAX232 CSE Женски DB9 Конектор

Главните карактеристики

Бренд Име:
JU-HIWOR
Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови