.

W1209 Случај Куќиште Транспарентен Акрилик Кутија Јасно Покрие Термометар термо контролер(не се вклучени W1209)

W1209 Случај Куќиште Транспарентен Акрилик Кутија Јасно Покрие Термометар термо контролер(не се вклучени W1209)

DEN 48.00

Пристапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 1 buc x Акрилик Кутија ( без W1209 модул )
DIY покритие за W1209 Контрола Модул
Акрилик материјал, изгледа транспарентен(можеби ќе треба да го урне филм).
Лесен за електронски ентузијасти да се соберат.
Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Banktransfer
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Главните карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
W1209
Бренд Име:
Megmoki
Состојба:
Нови