.

5PCS XL4005E1 TO263-5 XL4005 TO263

5PCS XL4005E1 TO263-5 XL4005 TO263

147.84
DEN 133.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Бренд Име:
YANXINLIANG
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
алармот
Број На Модел На:
XL4005E1
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Интегрирани Кола
Примена:
Повеќенаменски