.

6Pcs Triode Искра Приклучоци За Ауди 100 80 90 A4 A6 Quattro S6 ФОЛКСВАГЕН Новата Буба Голф Jetta Passat Б5 Бора R32 101000033AA BKUR6ET-10

6Pcs Triode Искра Приклучоци За Ауди 100 80 90 A4 A6 Quattro S6 ФОЛКСВАГЕН Новата Буба Голф Jetta Passat Б5 Бора R32 101000033AA BKUR6ET-10

906.24
DEN 861.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕ
Производителот Дел Број :
101000033 AA , 101 000 033 AA, BKUR6 ET-10 , BKUR6 ET10 , BKUR6 ET 10
Осветленост Дел Број :
101000003 AB,101000065 AA,101000033 AF,101000004 AB,101000049 AD
Другиот Дел Број :
101000017 AB, 101 000 003 AB,101 000 065 AA,101 000 033 AF
Другиот Дел Number1 :
101 000 004 AB, 101 000 049 AD, 101 000 017 AB
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : М ixture
Состојба : Во парк, не се користи, неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации :
За Ауди 100 За 2,8 L 1992, 1993, 1994
За Ауди 100 Quattro За 2,8 L 1992, 1993, 1994
За Ауди 80 1993, 1994, 1995
За Ауди 80 Quattro 1993, 1994, 1995
За Ауди 90 2.8 L 1993, 1994, 1995
За Ауди 90 Quattro За 2,8 L 1993, 1994, 1995
За Audi A4 1996, 1997, 1998
За Audi A4 Avant 1996, 1997, 1998
За Audi A4 Avant Quattro 1996, 1997, 1998
За Audi A6 За 2,8 L 1995, 1996, 1997, 1998
За Audi A6 Avant За 2,8 L 1995, 1996, 1997, 1998
За Audi A6 Quattro За 2,8 L 1995, 1996, 1997, 1998
За Ауди Cabriolet За 2,8 L 1994, 1995, 1996, 1997, 1998
За Audi S4 Avant 1996, 1997, 1998
За Audi S6 1998
За Audi S6 2.2 L 1995, 1996, 1997
За "Фолксваген" ("ФОЛКСВАГЕН") Буба 2.0 L A/T База 1998
За "Фолксваген" ("ФОЛКСВАГЕН") Буба 2.0 L A/T GL 1999, 2000, 2001
За "Фолксваген" ("ФОЛКСВАГЕН") Буба 2.0 L A/T GLS 1999, 2000, 2001
За "Фолксваген" ("ФОЛКСВАГЕН") Буба 2.0 L M/T База 1998
За "Фолксваген" ("ФОЛКСВАГЕН") Буба 2.0 L M/T GL 1999, 2000, 2001
За "Фолксваген" ("ФОЛКСВАГЕН") Буба 2.0 L M/T GLS 1999, 2000, 2001
За "Фолксваген" ("ФОЛКСВАГЕН") Новата Буба 2001
За "Фолксваген" ("ФОЛКСВАГЕН") Новата Буба 2.

Главните карактеристики

Бренд Име:
LTHJT
Electrode Материјал:
Iraurita
Монтажа База:
Конусна
Calorific Вредност:
Висок
Осветленост Дел Број:
101000033AA, 101 000 033AA, BKUR6ET-10, BKUR6ET10, BKUR6ET 10
Производителот Дел Број:
101000003AB,101000065AA,101000033AF,101000004AB,101000049AD
Другиот Дел Број:
101000017AB, 101 000 003AB,101 000 065AA,101 000 033AF
Тип:
Искра Приклучоци & Сјај Приклучоци
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Референтните Кодови:
101000033AA, BKUR6ET-10