.

Жените Долг Ракав Муслиманска Облека Дубаи турски Дами Облека Лабава Исламската Фустан Hijab NN0275 ТОЈ

Жените Долг Ракав Муслиманска Облека Дубаи турски Дами Облека Лабава Исламската Фустан Hijab NN0275 ТОЈ

2400.00
DEN 1320.00 -45 %

Пристапност
Во достапна форма


Големина(CM) Биста Должина на Ракав Половината Колковите Рамо M 94 138 59 94 110 34 L 98 140 60 98 114 35 XL 102 142 61 102 118 36

Главните карактеристики

Големина:
L, M, XL
Тип На Објект:
Абаја
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик
Стил:
Повик
Број На Модел На:
NN0275
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Декорација:
Sashes
муслиманската облека:
исламската фустан hijab
Жените:
долг ракав
Дубаи Турски:
дами облека
Лабава:
2