.

Sclmotos-5 10 15 МИЛИОНИ Црна Боја Мото Издувни Цевки Насловот Топлина Заврши Отпорни на Издувните гасови Downpipe Термо Турбо Заврши за Автомобил, Мотоцикл

Sclmotos-5 10 15 МИЛИОНИ Црна Боја Мото Издувни Цевки Насловот Топлина Заврши Отпорни на Издувните гасови Downpipe Термо Турбо Заврши за Автомобил, Мотоцикл

426.72
DEN 384.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Богородица Стаклени Влакна 5 M Големина : 1.5 mm*25мм*5m / 1.5 mm*50mm*5m 10 M Големина : 1.5 mm*25мм*10m / 1.5 mm*50mm*10m 15 милиони Големина : 1.5 mm*25мм*15 милиони / 1.5 mm*50mm*15 милиони Добар квалитет. Лесен за употреба. Се протега на моторот живот. Се намали под хауба топлина. Карактеристики : 5m,10m,15 милиони Должина chooes , исполнување на потребите на различни должини Оваа заврши ќе помогне да се заштитат вашиот паричник со зголемување на ефикасноста на секојдневно возило. Држи моторот оддел кулер, заштита на пластични делови, црева, жици и слично од суво гниење и рано да се прекине. Се протега на моторот живот, инстант заштеда на гориво и поголем mpg. Заврши топла црева supercharger хардвер и повеќе. Лесно се инсталирани од страна на почетниците и про слично. Штити под хауба жици & електроника. Може да издржи температури до до 2.000 степени Ф

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
Им помага на брзина
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Motobike Направи:
Универзална
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
2.5cm
Бренд Име:
ZSDTRP
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
Универзална
Објектот Должина:
5m
Тип:
мото додатоци
C:
Црна
Големина:
5M/10M/15M